FAQ

Najczęściej zadawane pytania :

1. Gdzie mogę zobaczyć więcej filmów i zdjęć?
Ze względu na prywatność, w internecie udostępniamy tylko te filmy, których właściciele wyrazili na to zgodę. Nie udostępniamy także filmów w pełnych wersjach. Jest to także gwarancją, iż w przyszłości bez uprzedniej zgody zrealizowany dla Państwa film nie zostanie udostępniony szerszej publiczności.


2. Czym różni się filmowanie lustrzanką DSLR od filmowania tradycyjnymi kamerami ?
Chcielibyśmy tutaj odpowiedzieć w miarę precyzyjnie - niemniej słowa nie oddadzą tego w pełni. Dlatego zachęcamy do zobaczenia jednego z naszych filmów, aby zobaczyć różnicę. Naprawdę warto poświęcić 3 minuty, by poznać zalety aparatu nad kamerą.

3. Ile czasu trwa nasz film i jak długo musimy na niego czekać?
Długość filmu uzależniona jest przede wszystkim od Państwa oczekiwań. Przeważnie zmontowany przez Nas film trwa 45-60 minut, w zależności od czasu obecności naszej kamery na Państwa uroczystości. Realizacja, czyli montaż filmu wymaga czasu. Odpowiedni dobór scen, muzyki, kadrów, dodanie efektów wymaga kreatywnej pracy. Chcemy, aby każda nasza produkcja była "szyta na miarę", stąd też czas oczekiwania na wszystkie zamówione materiały wynosi do 3 miesięcy.


4. Dlaczego filmy są krótkie (45-60 min)?
W naszym społeczeństwie nadal dominuje myśl mierzenia jakości ilością czy długością. Krótką, efektowną formę wizualną z użyciem zaawansowanego sprzętu o wiele trudniej nakręcić i z pomysłem zmontować, aniżeli trzygodzinną produkcję. Naszą ideą jest tworzenie filmu z serii wysokiej jakości ujęć, a nie archiwizacja wideo. W dobie kamer cyfrowych HD, które posiada prawie każdy, skupiamy się na rejestrowaniu emocji, estetyce i budowie kadru. Chcemy, żeby zrealizowane przez Nas zdjęcia i filmy była dla Państwa przede wszystkich pamiątką, a nie kosztem!